Wolontariat

Mamy coraz większą liczbę wolontariuszy, dzieci i młodzież o wspaniałych sercach.

17.05.2021r odbyła się uroczyste wręczenie nagród Wolontariuszom roku 2020 Michałowi Mola i Oliwierowi Kopeć. Wręczyła je pani Dyrektor.

Przedstawiamy prezentację  ucznia Oliwiera Kopeć, którą wykonał ją z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza obchodzonego  5 grudnia.
Jako opiekun Szkolnego Wolontariatu dziękuję wszystkim szkolnym Wolontariuszom za ich pracę; między innymi udział w akcji Wkręć się prosto w serce, zbiórkę odzieży oraz zbiórki żywności w ramach współpracy z PCK.

Pani Bernarda Gola

W zbiórce brali udział uczniowie naszej szkoły: Oliwier Kopeć, Michał Mola i Henryk Gembacz wraz z rodzicami oraz opiekunem SK PCK. Są oni członkami Szkolnego Koła PCK a opiekunem jestem Pani Bernarda Gola.
Zbiórka odbyła się 27 i 28 .11.2020r w KAUFLADZIE w Czechowicach-Dziedzicach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.