Plastyka

15 września 2020 r. obchodziliśmy ,,Międzynarodowy Dzień Kropki". Celem tego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności i zachęcenie ich do tworzenia, działania oraz odwagi w pokonywaniu trudności.

Tego dnia ubrania naszych przedszkolaków wypełnione były kolorowymi kropkami.
Dzieci poznały historię tego święta. Wysłuchały opowiadania jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej Vashti. Historia tego opowiadania uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności - talent.
Przedszkolaki wykonały prace plastyczne z kropką w roli głównej.Była też wspólna zabawa przy piosenkach, grach oraz z chustą animacyjną.Tego dnia w naszym przedszkolu było kolorowo i radośnie. Z pewnością ten wypełniony kropkami dzień, zapadnie w pamięci przedszkolaków na długo.

Zapraszamy do galerii.

Sala przedszkolna z grupy I została wyposażona w nowe zabawki m. in. duże klocki wafle, pociągi z torami oraz akcesoriami, gry edukacyjne, puzzle, domek dla lalek z akcesoriami, zestaw  kuchenny oraz warzywa i owoce do zabawy. Zabawki zostały zakupione za dobrowolne datki, które dzieci otrzymały od swoich Babć i Dziadków podczas styczniowej uroczystości. Serdecznie im dziękujemy. Przedszkolaki są zachwycone nowymi zabawkami.