Szkolne Koło Turystyczne

Wycieczka do Bielska-Białej

Wycieczka do Figloparku

Wycieczka do stadniny koni

Wycieczka do Schroniska z darami dla zwierząt bezdomnych poprzedzona zbiórką darów w szkole!

W sobotę 10 listopada odbyła się wycieczka autokarowa uczniów SP 7 do schroniska dla zwierząt "Reksio" w Bielsku-Białej w ramach podsumowania akcji "Pomagajmy zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę". Brało w niej udział 50 uczniów w nagrodę za najbardziej aktywny udział w zbiórce.
Dziękujemy wszystkim za duże zaangażowanie i przekazane dary.

W sobotę  8 grudnia odbyła się wycieczka uczniów SP 7 do Bielska-Białej. Dzieci miały okazję wziąć udział w bielskim jarmarku świątecznym oraz zobaczyć pomnik Bolka i Lolka. Uczniowie wzięli także udział w seansie filmu animowanego „Grinch”. Na zakończenie wycieczki czekała na dzieci niespodzianka od świętego Mikołaja. Wszyscy wrócili zadowoleni i poczuli wspaniałą atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
29-09-2018 w sobotę odbyła się wycieczka szkolna do Stadniny Koni w Łące.
Uczestniczyło w niej 40 uczniów naszej szkoły. W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie stadniny, przejażdżki konne oraz ognisko i pieczenie kiełbasek połączone z zabawami na świeżym powietrzu. Największą atrakcją dla dzieci było karmienie zwierząt. Dzieci przywiozły marchewkę jabłka i cukier w kostkach.
Wszyscy pod wrażeniem wróciliśmy bezpiecznie do Czechowic.