Kadra

Grono Pedagogiczne

Rok Szkolny 2018/2019

mgr Beata Połowczuk - Dyrektor szkoły

mgr Katarzyna Drobik-Jarzyna -  Wicedyrektor szkoły

 

mgr Ewa Kopeć - pedagog szkolny, WDŻ

mgr Iwona Jakubiec - kierownik świetlicy, technika  

 mgr Krystyna Głombek - edukacja wczesnoszkolna - wych. kl.2b

mgr Bernarda Gola - edukacja wczesnoszkolna, przyroda - wych. kl.2a

mgr Anna Walusiak - edukacja wczesnoszkolna - wych. kl. 3a

mgr Agnieszka Tomasiak -edukacja wczesnoszkolna - nauczycielel wspomagający

mgr Anna Dzida - edukacja wczesnoszkolna 

mgr Jadwiga Łukasik - edukacja wczesnoszkolna, przyroda - wych. kl. 3b

mgr Małgorzata Żelazny - edukacja wczesnoszkolna - wych. kl. 1b

mgr Sabina Drewniak - edukacja wczesnoszkolna, geografia - wych. kl. 1a

mgr Maria Mikoda - edukacja wczesnoszkolna 

mgr Monika Hulbój-Pieczora - język angielski - wych. kl. 5 c

mgr Aleksandra Hoczek - plastyka, informatyka - wych. kl. 5a

mgr  Beata Olek - historia- wych. kl. 5b

mgr Magdalena Mik-Kosior - matematyka- wych. kl. 5d

mgr Jakub Mrowiec - język angielski - wych. kl. 6a

mgr Anna Perłowska - język polski - wych. kl. 6b

mgr Anna Pilśniak - przyroda, biologia - wych. kl. 6c

mgr Maciej Nycz - wychowanie fizyczne - wych. kl. 4a

mgr Barbara Bieniek - wychowanie fizyczne, gimn. korekcyjna - wych. kl. 4c

mgr Elżbieta Gacek- język polski- wych. kl.4d

mgr Katarzyna Drobik-Jarzyna - edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Magdalena Kasolik-Tatoń - język polski 

mgr Bogna Kroker- język polski

mgr Beata Połowczuk - informatyka

mgr Katarzyna Sikora - matematyka, wych. kl. 4b

dr Konrad Bartas- informatyka 

mgr Monika Kłyszewska - język angielski  

mgr Paulina Yanoshevska- nauczyciel wspomagający

mgr Teresa Dziekan  - religia  

lic. Katarzyna Rus - religia  

mgr Barbara Gajos - gimn. korekcyjna  

mgr Marzena Białka - logopeda  

mgr Bernadeta Olszyk - biblioteka  

mgr Ewa Apryjas - muzyka, wych.świetlicy

mgr Aleksandra Pietrzyk- wych. świetlicy

mgr Ewa Puchalik- nauczyciel wspomagający

mgr Magdalena Pirów- Wyrobek- nauczyciel wspomagający

mgr Anna Fender- Guzy- nauczyciel wspomagający

 

 Pracownicy administracji i obsługi szkoły


  mgr Agata Mielczarek 

  Grażyna Pezda

  Małgorzata Wąs

  Magdalena Sikora

  Barbara Wróbel

  Krzysztof Połowczuk

  Iwona Rajda

  Ewa Bargieł

  Aleksandra Bednarczyk

  Barbara Jankowska

  Magdalena Kocek

  Jan Strokol

  Marian Wątroba

 Barbara Wilczek

 

 

Statystyki

Użytkowników:
20
Artykułów:
407
Odsłon artykułów:
236049