,,Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty
wraca do nieba uśmiechnięty".

W poniedziałek 7 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Jego strój był koloru czerwonego. Miał długą, białą brodę, a na plecach dźwigał bardzo ciężki worek z prezentami. To nie mógł być nikt inny jak tylko Mikołaj. Mimo braku śniegu, jak co roku przybył na czas. We wszystkich grupach spotkanie z Mikołajem przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały piosenki specjalnie dla Mikołaja i recytowały wiersze.
Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie za rok!!!!
Cieszymy się, ze Święty Mikołaj o nas pamiętał. Dzieci podarowały również Mikołajowi laurkę wykonaną specjalnie dla Niego.
Już dziś z utęsknieniem czekamy na wizytę w przyszłym roku.

''Dzięki Ci składamy
Mikołaju święty