Biblioteka

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, magiczny wystrój sali i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się nasze przedszkolaki 16 lutego podczas balu karnawałowo-walentynkowego. Dzieci z dumą prezentowały bajeczne stroje oraz z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez wychowawczynie. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

We wtorek 19 stycznia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły na sali gimnastycznej w zajęciach sportowych prowadzonych przez  trenera. Zajęcia odbyły się pod hasłem "Olimpiada sportowa z Bolkiem i Lolkiem". Dzieci chętnie ćwiczyły bo "w zdrowym ciele zdrowy duch" a "sport to zdrowie - każdy Ci to powie".
Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale przygotowane przez wychowawczynie. Składamy serdeczne podziękowania dla Pana trenera za przeprowadzenie zajęć sportowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć.