Świetlica

Nasza świetlica jest miejscem łączącym czas spędzony przez dziecko na lekcjach z momentem powrotu do domu samodzielnie lub po odebraniu przez rodzica/opiekuna.
  Zapewniamy opiekę w godzinach 6.45- 16.15. Stwarzamy okazję do kreatywnego rozwoju uczniów. Odchodzimy od postrzegania świetlicy szkolnej jako przechowalni.
  Proponujemy dzieciom zajęcia o różnorodnym charakterze, udział w projektach cyklicznych, konkursach. Przeznaczamy również czas na swobodną zabawę dzieci, gdyż jest to niezwykle stymulujące i pozwala regulować kwestie społeczne wśród wychowanków.
  Każdy uczeń ma możliwość odrobienia zadań domowych w świetlicy oraz skorzystania z pomocy w nauce.

Dla lepszego wglądu rodziców/opiekunów w naszą działalność prowadzimy blog świetlicowy, do którego odwiedzin serdecznie zapraszamy  https://buzie-na-luzie.blogspot.com/

Zapraszamy również do obejrzenia relacji filmowej z pracy siódemkowej świetlicy szkolnej.