Pojekty

Uczniowie klasy 6c: Oliwia Franc, Laura Mikołajczyk i Sergiusz Jabłoński biorą udział w projekcie "Nasza szkoła wczoraj i dziś".
Projekt jest realizowany w ramach programu edukacyjno-społecznego "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem".

Celem projektu jest promowanie i popularyzacja wiedzy na temat tradycji i historii naszej szkoły, tworzenie więzi ze środowiskiem lokalnym i kształtowanie postawy szacunku dla jego osiągnięć. Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania, kreatywność i kompetencje informatyczne. Efektem ich pracy będzie przygotowanie publikacji na temat historii szkoły. Opiekunem projektu jest Bernadeta Olszyk.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi, tabela i w budynku

Nasza szkoła wczoraj i dziś.

Laura, Oliwia i Sergiusz pracują nadal nad projektem dotyczącym historii naszej szkoły. Odwiedzili Izbę Regionalną, gdzie mieli możliwość zobaczyć i usłyszeć o tym, jak wyglądała nauka w szkole dawniej. Napisali też maila do absolwentki naszej szkoły, piosenkarki Renaty Danel, która podzieliła się z nimi ciekawymi wspomnieniami z czasów, kiedy była uczennicą "siódemki".