Pojekty

Obraz może zawierać: tekstW ubiegłym tygodniu sala przedszkolna grupy I w ramach projektu unijnego „Nie ma jak w przedszkolu. Wsparcie przedszkoli w Czechowicach-Dziedzicach” została wyposażona w nowoczesne sprzęty: telewizor, multimedialną tablicę interaktywną, laptopa i drukarkę. Urządzenia bardzo uatrakcyjniają zabawy oraz podnoszą poziom prowadzonych zajęć. Dzieci bardzo chętnie podejmują wszelkie działania przy tablicy.

Obraz może zawierać: tekstSala przedszkolna grupy I w ramach projektu unijnego „Nie ma jak w przedszkolu. Wsparcie przedszkoli w Czechowicach-Dziedzicach” została wyposażona w nowe meble: szafy, regały i półki na zabawki, biurko, stoliki, krzesła, tablicę, zabawkową kuchenkę oraz zabawki, gry i pomoce dydaktyczno-plastyczne, które umożliwiają wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkolaki są zachwycone i chętnie bawią się nowymi zabawkami.