Innowacje

Pomimo pandemii w klasa 7a wraz z wychowawcą p. Aleksandrą Hoczek realizuje innowację pedagogiczną pt. „Kultura to nie bzdura”.

Klasa podzieliła się na zespoły, na lekcjach wychowawczych uczniowie przedstawiają przygotowane w grupie prezentacje multimedialne opatrzone komentarzem i filmikiem. Odbyły się już lekcje na temat używania telefonów w różnych sytuacjach, przedstawiania siebie i innych wzajemnie, jak również zachowania się w bardzo szerokim znaczeniu w kinie, teatrze czy na przyjęciu. Nie obca jest uczniom 7a tematyka stosownego ubioru na różne okoliczności, czy też przygotowania nakrycia stołu przed uroczystościami rodzinnymi.

Jeszcze kilka tematów savoir vivre na co dzień przed młodzieżą, a potem podsumowanie projektu z zaproszonymi gośćmi.

Statystyki

Użytkowników:
21
Artykułów:
659
Odsłon artykułów:
1107890