W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2022”, EKOPHONE zaprasza po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega konkurs?
Konkurs polega na zebraniu przez szkołę / przedszkole wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.
Jakie korzyści ma z tego szkoła / przedszkole?
Przygotowane są trzy rodzaje nagród:
1. Każda szkoła lub przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
2. Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu.
Telefony bez baterii można przynosić do końca września 2022 roku do p. Anny Pilśniak. Uczniowie otrzymają punkty z zachowania.

1915832