Home

Uczeń kl. 5a już na początku nowego roku szkolnego szczyci się tytułem laureata XL Wojewódzkiego i XXVI Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA ‘2022 po patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 361 autorów z całej Polski. Po zapoznaniu się z wszystkimi utworami - jury w składzie: Tomasz Jastrun, Jan Picheta, Juliusz Wątroba i Irena Edelman uhonorowało Patryka tytułem laureata. Jego utwory będzie można przeczytać w „Lipowym Almanachu”, w którym pojawią się nagrodzone teksty. Już w październiku Patryk Kudyk w czasie uroczystej gali odbierze z radością oczekiwaną nagrodę.

Wielkie gratulacje składają nauczyciele i społeczność uczniowska SP-7.

Statystyki

Użytkowników:
21
Artykułów:
971
Odsłon artykułów:
2021159