Home


2 września nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna. Nasi prowadzący: Leon i Antonina przypomnieli nam jak to było pięknie podczas wakacji… Jednak wszystko ma swój czas. W krótkiej inscenizacji grupa uczniów z klasy 5b i 5c zachęcała, by w szkole ogłosić innowację, by nie kończyły się wakacje. 
Wspólnie zastanawialiśmy się, co zrobiliby nauczyciele, gdyby uczniów zabrakło w szkole. 
Mimo wszystko można powiedzieć, że rok szkolny każdemu jest potrzebny. Tworzymy jedną grupę, jedną całość. W inscenizacji pokazaliśmy, że pasja, wiedza, dobro, uśmiech... Potrzebne są, by stworzyć coś wielkiego. W końcu dla każdego szkoła, to drugi dom - spędzamy w niej dużo czasu, uczymy się od siebie nawzajem życia :) W szkole nie może zabraknąć ani uczniów, ani nauczycieli.

Drugą część spotkania poświęciliśmy na włączenie w społeczność szkolną najmłodszych kolegów i koleżanki. Najmłodsi z nas uroczyście ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę. Pani dyrektor symboliczną kredką przyjęła uczniów w poczet szkoły. Na zakończenie, wszyscy uczniowie gromkimi oklaskami pogratulowali pierwszoklasistom.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego ;) Rozwijajcie swoje talenty, bądźcie aktywni i uśmiechajcie się do siebie nawzajem.

UŚMIECH TO KRZYWA, KTÓRA WSZYSTKO PROSTUJE.

Statystyki

Użytkowników:
20
Artykułów:
549
Odsłon artykułów:
539561