W środę (12 grudnia) nasze przedszkolaki z wielką radością stroiły choinkę, którą podarowali rodzice Michałka Starostki. Zielone drzewko zostało udekorowane kolorowymi bombkami, lampkami i złotymi łańcuchami. Za świąteczne ozdoby dziękujemy rodzicom Patryczka Fludra, Adasia Wiencka i Krystianka Augustynka. Dzieci starały się, aby ich choinka była naprawdę olśniewająca. Drzewko niebawem będzie prezentowało się jeszcze piękniej, ponieważ w przyszłym tygodniu na zajęciach dzieci samodzielnie będą wykonywać ozdoby choinkowe oraz łańcuch. Zaangażowanie naszych przedszkolaków w ubieranie choinki postanowiłyśmy uwiecznić na zdjęciach.

6 grudnia 2017 roku nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci starannie przygotowywały się do przyjęcia tego wyjątkowego gościa. Początkiem grudnia rysowały wymarzone prezenty, które chciałyby od niego otrzymać. Przedszkolaki wykonały także bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. Kiedy w naszej sali pojawił się długo oczekiwany gość, dzieci przywitały go radośnie piosenką. Mikołaj obdarował dzieci prezentami. W podziękowaniu za przybycie, przedszkolaki także wręczyły Mikołajowi podarunek. Wyjątkowy gość wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków, a rozmowa z nim wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Całe spotkanie zostało uwiecznione pamiątkowymi zdjęciami, które wykonał Pan Michał Krzywonos.

Więcej zdjęć w naszej szkolnej galerii.

30 listopada 2017 r.  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pomarańczowy domek”, który został zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.

Miło nam poinformować, że kilkoro dzieci z naszego przedszkola na zajęciach pod kierunkiem p. Moniki Łacny wykonało prace plastyczne, a jeden z naszych przedszkolaków - Wiktor Gładysz znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał wyróżnienie. Wiktor został nagrodzony pamiątkowym dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

120202