Szanowni Państwo

Od 25 maja br., planowane jest wznowienie działalność oddziałów przedszkolnych dla dzieci, których rodzice złożyli zapotrzebowanie na opiekę stacjonarną. W tym czasie będą organizowane zajęcia opiekuńcze w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego. Stosownie do wytycznych GIS i Ministerstwa Zdrowia, liczba miejsc w oddziałach przedszkolnych została znacznie ograniczona.

W związku z tym, z opieki przedszkolnej powinny korzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo do korzystania z opieki przedszkolnej mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami w tym procedurą kwalifikacji dzieci do stacjonarnej opieki przedszkolnej w okresie zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego COVID-19, wypełnienie wniosku/zgłoszenia dziecka do stacjonarnej opieki przedszkolnej w czasie epidemii covid-19 oraz oświadczenia Rodziców/opiekunów prawnych dziecka. Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/prawnych opiekunów (w przypadku samotnego wychowania podpisane przez jednego rodzica) dokumenty rodzic/opiekun prawny przesyła do szkoły pocztą elektroniczną  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanu do dnia 21 maja do godz.16.00.

Warunki i procedury zgłoszenia dziecka znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Termin złożenia wymaganych dokumentów : 21 maja br., godz. 16.00.

DZIECKO MOŻNA PRZYPROWADZIĆ DO PRZEDSZKOLA PO ZŁOŻENI KOMPLETNEJ DOKUMENTACJI (zgłoszenie dziecka, oświadczenie rodziców), ZAPOZNANIU SIĘ Z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA ORAZ TELEFONICZNYM POTWIERDZENIU ZAKWALIFIKOWANIA DZIECKA DO STACJONARNEJ OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ

PROCEDURA KWALIFIKACJI DZIECI DO STACJONARNEJ OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO STACJONARNEJ OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ

OŚWIADCZENIE RODZICÓW

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI

PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19

PROCEDURA POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA LUB ZACHOROWANIA NA COVID-19

Serdecznie zapraszamy na facebookowy profil naszej szkoły. Codziennie publikujemy tam propozycje ciekawych zadań i ćwiczeń, które możecie wykonywać z dziećmi w domu.

Facebook SP7

Szanowni Rodzice Przedszkolaków!

Poniżej zamieszczamy propozycję zadań i ćwiczeń, które możecie wykonać z dziećmi w domu.

W związku z aktualną porą roku dzieci mogą także wykonać pracę plastyczną pt. „Pani Wiosna”.  Inspirację do wykonania portretu znajdą Państwo pod linkiem:  https://kreatywnadzungla.pl/2020/03/pani-wiosna-twarz-3d.html?fbclid=IwAR0kxCiDGa8PR2hdSTQPSLFzhYng1pK_PMs1GRQkZMbjdwhINiVCv6PkzL0

Dodatkowo zachęcamy do rozwiązania wybranych ćwiczeń matematycznych dostępnych pod linkiem: https://szaloneliczby.pl/przedszkole/?fbclid=IwAR35QWkpvNWn_yt6A333-aJfWVVW10Vke-vyCWoeN3iKewUPnpfYCUV9d0Y

Zapraszamy także na stronę www.mac.pl/publikacje po bezpłatne wersje elektroniczne kart pracy do wychowania przedszkolnego.

Tutaj można znaleźć propozycje do wydrukowania.

Miłej zabawy!

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych.