W dniu 20.09.br. nasze przedszkolaki świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji sale przedszkolne zostały udekorowane balonami. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze zabaw i śpiewu piosenek z repertuaru dziecięcego. Każde dziecko mogło się poczuć w tym dniu wyjątkowo otrzymując m. in. medal wręczany przez wychowawców grup. Nie mogło oczywiście również zabraknąć słodkiego poczęstunku. Uśmiechy dzieci najlepiej obrazują atmosferę tego dnia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

W dniu 06.09.br. przedszkolaki z grupy wiekowej 3/4-latki zapoznały się z kodeksem przedszkolaka. Dzieci w trakcie rozmowy wykazały się dużą wiedzą na temat tego co wolno, a czego nie wolno robić w przedszkolu. Poznały podstawowe zasady obowiązujące w przedszkolu oraz zadeklarowały przestrzeganie ich. Zadaniem dzieci było pokolorowanie "uśmiechniętej buźki", która w symboliczny sposób prezentuje akceptację zasad znajdujących się w kodeksie. Kodeks został powieszony w sali, po to, by przypominać dzieciom o obowiązujących zasadach

10 maja br. nasze przedszkolaki wzięły udział w XVII Spotkaniu Artystycznych Przedszkolaków Gminy Czechowice-Dziedzice. Spotkanie odbywało się w Miejskim Domu Kultury. Nasi mali artyści z wielką chęcią zaprezentowali 2 piosenki z repertuaru dziecięcego. Z równie dużym zainteresowaniem oglądali także występy swoich kolegów, bawiąc się razem z nimi. Dzieci za swój wspaniały występ otrzymały dyplom, słodycze oraz nagrody, które wzbogacają bazę naszej placówki.