Home

23.02.2018r w naszej szkole odbyły się rozgrywki finałowe gry Pentago. Były one wynikiem realizacji Projektu Pełną Parą – Plonu Parou Vpred ZAGRAJ Z NAMI W GRĘ – ZBUDUJ SWOJE IMPERIUM PRZEMYSŁOWE. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska –Słowacja. W grze brały udział cztery dwuosobowe drużyny, w skład których weszli uczniowie klas szóstych: Tomasz Chojnacki, Igor Borkowski, Miłosz Czech, Ewelina Kaleta, Roksana Kosko, Jakub Sobota, Maja Koprzywa, Kacper Wolny. Zwyciężyła drużyna Mai Koprzywy i Eweliny Kalety i to one otrzymały w nagrodę wartościowe bony. 
23.03.2018r Maja Pokrzywa oraz Ewelina Kaleta pojadą na Słowację do Wrutek, aby tam rozegrać kolejną partię gry planszowej. Gratulujemy!

 

Statystyki

Użytkowników:
20
Artykułów:
407
Odsłon artykułów:
236036