Home

 

VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

29 września w naszej szkole obchodziliśmy VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas 3c i 3d pod opieką pani Sabiny Drewniak i pani Marysi Mikody przygotowali apel inaugurujący całą akcję edukacyjną. Po apelu uczniowie w mieli okazję zostać ekspertami tabliczki mnożenia i przepytać swoich kolegów i koleżanki na korytarzach szkolnych ze znajomości mnożenia. Pani Kasia Sikora i pani Magda Mik-Kosior przygotowały również dla starszych klas łamigłówki związane z mnożeniem. Z kolei klasa 3c i 3d wyruszyły do CH Stara Kablownia, aby sprawdzić jak dobrze tabliczkę mnożenia znają mieszkańcy naszego miasta. Uczniowie którzy zostali ekspertami, egzaminowali klientów centrum handlowego. Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Ponadto przy okazji tego święta na schodach w naszej szkole pojawiła się tabliczka mnożenia, która cały rok będzie służyła uczniom. Mamy nadzieję, że teraz z łatwością mnożenie „wejdzie” Wam do głowy!

 

 

Statystyki

Użytkowników:
19
Artykułów:
355
Odsłon artykułów:
203883