Home

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. W związku z tym 28 września uczniowie klasy 3d oraz dzieci przebywające na świetlicy szkolnej, a 29 września uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym panem Kamilem Chrapkiem. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza nią. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy i chodniku.  Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, oraz omówił sposoby unikania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

 

Statystyki

Użytkowników:
19
Artykułów:
355
Odsłon artykułów:
203882